ثبت نام دوره های کلاسینو آغاز شد.

پویا بوربور

پویا بوربور

استاد پویا بوربور مدرس فیزیک نهم (قسمتی از علوم نهم) در کلاس های آنلاین کلاسینو می باشند. در این نوشته به معرفی استاد پویا بوربور، کلاس های فیزیک ایشان و نحوه ثبت نام در کلاس ایشان می پردازیم، با ما همراه باشید.

فیزیک نهم

علوم پایه نهم به چند قسمت اصلی فیزیک، شیمی، زیست و زمین تقسیم می شود. از آنجایی که نمره بالای درس علوم تاثیر مستقیم بر انتخاب رشته دانش آموزان نهی که قصد ادامه تحصیل در رشته تجربی را دارد، دانش آموزان باید بر کلیه بخش های علوم نهم تسلط کافی داشته باشند. یکی از بخش های علوم پایه نهم که به مفاهیم فیزیک اختصاص یافته، نیازمند تسلط و تمرکز کامل بر فرمول ها و مفاهیم می باشد. استاد پویا بوربور در کلاسینو مدرس تخصصی فیزیک نهم در کلاس های آنلاین می باشند.

استاد پویا بوربور در کلاسینو

استاد پویا بوربور دارای 10 سال سابقه ی تدریس دروس ریاضی و فیزیک به صورت خصوصی و در مدارس برتر تهران، دبیر و مشاور آموزشی مجموعه مدارس سلام (شعبه ی ایران زمین و سعادت آباد؛ منطقه ۲)، همکاری با موسسه آموزشی راشین (وابسته به دبیرستان علامه حلی) در زمینه طراحی سوال و تدریس فیزیک و برگزاری کارگاه های یک روزه فیزیک و … را دارند.
استاد پویا بوربور در کلاسینو قسمت فیزیک علوم نهم را به صورت آنلاین تدریس می کنند.

کلاس آنلاین فیزیک نهم پویا بوربور در کلاسینو

قسمت فیزیک علوم نهم برای دانش آموزان پایه نهم به دلیل داشتن فرمول های مختلف، درسی مفهومی-محاسبانی محسوب می شود و یادگیری صحیح و اصولی آن از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

دوره کلاس آنلاین فیزیک نهم استاد بوربور برای دانش آموزان پایه نهم که هدف کسب نمره بالا در امتحانات نهایی و آزمون های ورودی مدارس خاص را دارند، بسیار کاربردی است.

ثبت نام در کلاس آنلاین فیزیک نهم پویا بوربور در کلاسینو

برای ثبت نام در کلاس آنلاین فیزیک نهم پویا بوربور در کلاسینو روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت نام در کلاس آنلاین فیزیک نهم پویا بوربور در کلاسینو

2 پاسخ

  1. فیزیک استاد بوربور بهترینه
    من دانش اموز کلاس نهم به دهم هستم و برای فبولی تو آزمون تیزهوشان از تدریس های ایشون استفاده میکنم
    به همتون پیشنهادش میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *