ثبت نام دوره های کلاسینو آغاز شد.

پارسا فراهانی

پارسا فراهانی

موسسه کلاسینو به عنوان بزرگ ترین و اولین موسسه آموزش آنلاین کشور، معمولا برای هر درس، با بیش از یک استاد و مدرس همکاری دارد. استاد پارسا فراهانی نیز از جمله اساتید برجسته در شیمی هستند که تدریس این درس اختصاصی را در کلاسینو بر عهده دارند.
دانش آموزان و داوطلبان رشته تجربی و ریاضی، برای کسب بهترین نتیجه در امتحانات نهایی و همچنین آزمون سراسری می توانند از تدریس ایشان در درس شیمی بهره ببرند.
در این نوشته به معرفی رزومه استاد پارسا فراهانی، دوره های آنلاین و نحوه ثبت نام در کلاس های ایشان می پردازیم، با ما همراه باشید.

بیوگرافی پارسا فراهانی

دکتر پارسا فراهانی فارغ التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه تهران هستند و یکی از استعداد های درخشان این رشته در دانشگاه علوم پزشکی تهران به شمار می روند. موسسه کلاسینو با اساتیدی همکاری می نماید که همگی از نوابغ رشته خود هستند و دارای رزومه عالی در زمینه تحصیلات و در حیطه فعالیت های کار خود می باشند.
پارسا فراهانی نیز یکی از نامدار ترین و پر طرفدار ترین اساتید کلاسینو در درس شیمی است که داوطلبان رشته تجربی و ریاضی علاقه زیادی به شرکت در کلاس های ایشان دارند.
دکتر پارسا فراهانی مدرس درس شیمی در مدارس و آموزشگاه های معروف استاد تهران از جمله فرزانگان، فدک، پرستو، ندای زهرا و… می باشند و همچنین طراح آزمون های آزمایشی قلمچی و گاج و نشانه (مدارس برتر) نیز می باشند. هم اکنون نیز استاد فراهانی درس شیمی را در کلاسینو به صورت آنلاین تدریس می کنند.
در قسمت زیر می توانید گوشه ای سوابق و رزومه ایشان را مشاهده کنید:

 • همکاری با موسسه کلاسینو (تدریس شیمی)
 • سابقه ۱۰ ساله در زمینه تدریس
 • کسب رتبه ۲۱۵  در آزمون سراسری
 • فارغ التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
 • مدرس رتبه های برتر کنکور
 • همکاری با مدارس تراز کشور و همچنین موسسات برتر
 • طراح سوالات آزمون های آزمایشی موسسات مطرح کنکور

پارسا فراهانی در کلاسینو

یکی از بهترین اساتیدی که در درس شیمی، با موسسه کلاسینو همکاری نموده است، دکتر پارسا فراهانی هستند که از جوان ترین اما با تجربه ترین اساتید کلاسینو به شمار می آیند. در میان اساتید شیمی کلاسینو و در میان نام های بزرگی مانند رضا مصلایی، امید مصلایی، کامبیز فرزانه، محمد مرادی و… ایشان توانسته اند که رضایت عده زیادی از دانش آموزان را به خود جلب کنند. چرا که سبک نوینی از آموزش و تدریس را به دانش آموزان ارائه می دهند و این امکان را داوطلبان رشته تجربی و ریاضی فراهم می کنند که علاوه بر کسب آمادگی در امتحانات نهایی بتوانند عملکرد قابل قبول و مطلوبی را نیز در آزمون سراسری کسب کنند.
استاد پارسا فراهانی کلاس های زیر را در موسسه کلاسینو تدریس می کنند:

 • تدریس درس شیمی دهم رشته تجربی و ریاضی
 • تدریس درس شیمی یازدهم رشته تجربی و ریاضی
 • تدریس درس شیمی دوازدهم رشته تجربی و ریاضی

دوره های پارسا فراهانی در کلاسینو

دکتر پارسا فراهانی تمامی فصل های شیمی هر سه پایه را به طور دقیق و کامل تدریس می کنند و دوره های مختلفی را نیز در موسسه کلاسینو برگزار می کنند. دوره های کلاسینو همگی به صورت آنلاین برگزار می شوند و داوطلبان از هر نقطه کشور می توانند در این دوره ها شرکت کنند.
دکتر پارسا فراهانی نیز به تدریس آنلاین درس شیمی می پردازند که مختص داوطلبان رشته تجربی و ریاضی است. دکتر فراهانی در این دوره ها هر آنچه را مورد نیاز دانش آموزان است را به صورت کاملا مفهومی آموزش می دهند و دوره های مختلفی را تحت عناوین مختلف، برای امتحانات نهایی و موفقیت در کنکور سراسری برگزار می کنند. در قسمت زیر می توانید لیست دوره های استاد پارسا فراهانی در کلاسینو را مشاهده کنید:

 • دوره جامع شیمی، ویژه کنکور ۱۴۰۴ (شروع از مرداد ماه)
 • دوره جامع نوبان شیمی، ویژه کنکور ۱۴۰۴ (شروع از آبان ماه)
 • دوره نکته و تست tnt شیمی، ویژه کنکور ۱۴۰۴
 • دوره جاست تست شیمی، ویژه کنکور ۱۴۰۴
 • دوره تیر نهایی ، ویژه امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۴

شیمی کلاسینو

یکی از دروس بسیار مهم و تاثیر گذار برای قبولی در رشته های پر طرفدار رشته تجربی و ریاضی، درس شیمی است. این درس یکی از دروس مفهومی-محاسباتی محسوب می شود که برای دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی دارای مباحث مشترک است.
دانش آموزان برای کسب نمره بالا در امتحانات نهایی و کنکور سراسری، به یادگیری مفاهیم و حل مسائل این درس نیاز دارند. این درس برای داوطلبان کنکور ریاضی ضریب ۷ و برای داوطلبان کنکور تجربی ضریب ۹ دارد.
همچنین با تغییرات جدیدی که در بخش سوابق تحصیلی ایجاد شده است، یادگیری مفهومی درس شیمی برای کسب نمره بالا در امتحانات نهایی خرداد ماه نیز از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

نمونه تدریس استاد پارسا فراهانی در کلاسینو

ثبت نام کلاس های پارسا فراهانی در کلاسینو

به منظور ثبت نام در دوره های مختلف کلاسینو، می توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

 • برقراری تماس با شماره تلفن های زیر و دریافت مشاوره از پشتیبان کلاسینو:
۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳
۰۹۱۲۹۵۸۷۸۲۰
 • ثبت نام مستقیم از طریق لینک زیر (پنل کلاسینو):
ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *