ثبت نام دوره های کلاسینو آغاز شد.

میلاد قریشی

میلاد قریشی

کلاسینو برای آموزش درس زبان انگلیسی با اساتید مختلفی همکاری نموده است که یکی از بهترین آن ها، استاد میلاد قریشی می باشند. ایشان از جمله اساتیدی است که سابقه تدریس در بهترین مدارس و موسسات را دارد و مدارک بین المللی زبان انگلیسی را نیز دریافت نموده است. میلاد قریشی از جمله اساتید جوان اما با تجربه موسسه کلاسینو می باشند که مخاطبان و دانش آموزان زیادی را در درس زبان انگلیسی به خود جذب کرده اند. در این نوشته به معرفی رزومه و بیوگرافی این استاد برجسته می پردازیم و راه های ثبت نام در کلاس ها و دوره های ایشان را نیز معرفی خواهیم کرد.

بیوگرافی میلاد قریشی

میلاد قریشی فارغ التحصیل رشته مهندسی برق از دانشگاه های مطرح کشور هستند و سابقه درخشانی را در تدریس زبان انگلیسی و همچنین تالیف کتاب های کمک آموزشی مرتبط با زبان انگلیسی کنکور و امتحانات نهایی دارند.
ایشان تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک خود را در رشته مرتبط با زبان ادامه داده اند و توانستند که مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته زبان انگلیسی دریافت کنند. هم اکنون استاد میلاد قریشی دانشجوی دکترای زبان انگلیسی هستند. وی یکی اساتید محبوب موسسه کلاسینو در میان دانش آموزان است که سبک تدریس خاص خود را دارد. در قسمت زیر می توانید گوشه ای سوابق و رزومه ایشان را مشاهده کنید:

 • همکاری با موسسه کلاسینو (تدریس زبان انگلیسی)
 • سابقه درخشان و چندین ساله در زمینه تدریس
 • مدرس رتبه های برتر کنکور
 • دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه شهید بهشتی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی
 • دانشجوی دکترای آموزش زبان انگلیسی
 • همکاری با مدارس تراز کشور و همچنین موسسات برتر
 • مدرس زبان عمومی دهم، یازدهم و دوازدهم
 • مدرک SCE  خود را از کانون زبان
 • مولف کتاب های گاج، نشر الگو، مبتکران و …

میلاد قریشی در کلاسینو

استاد میلاد قریشی وظیفه تدریس زبان انگلیسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را در موسسه کلاسینو بر عهده دارند و یکی از اساتید صاحب سبک در زمنیه تدریس این درس مهم می باشند. در میان اساتید کلاسینو، استاد میلاد قریشی یکی از جوان ترین اساتیدی هستند که شیوه سبک متفاوت و خاص خود را تدریس زبان انگلیسی دارد.
زبان انگلیسی یک درس عمومی است که میان کلیه رشته ها مشترک است و آزمون مربوط به آن نیز به صورت نهایی برگزار می گردد . تاثیر این درس به شکل سوابق تحصیلی در تراز نهایی داوطلب اعمال می شود. لذا برخورداری از یک یک کلاس آموزشی که بتواند کلیه مباحث و مطالب را پوشش بدهد و دانش آموزان را به سمت نتیجه مطلوب سوق بدهد؛ یکی از نیاز های اساسی دانش آموزان به خصوص دانش آموزان سال دوازدهم به حساب می آید.
موسسه کلاسینو با همکاری استاد میلاد قریشی، دوره های مختلفی را برای تدریس مفهومی و کامل درس زبان انگلیسی فراهم آورده است که می تواند کلیه دانش آموزان را در کسب بهترین نتیجه یاری کند.
میلاد قریشی در کلاس های خود در کلاسینو از جدیدترین متد ها و روش ها برای تدریس درس زبان انگلیسی بهره می برند و کلیه دانش آموزان با هر سطح تحصیلی می توانند در دوره ها و کلاس های ایشان ثبت نام و شرکت نمایند. در این کلاس ها امکان حضور فعالانه دانش آموزان فراهم است و صفر تا صد مباحث کتاب درسی به صورت خط به خط آموزش داده می شوند و همین امر موجب این می شود که دانش آموزان بتوانند نمرات خوبی را در امتحانات نهایی کسب کنند.

دوره های میلاد قریشی در کلاسینو

میلاد قریشی در دوره های خود در کلاسینو، تمام مباحث مرتبط با درس زبان انگلیسی از جمله واژگان، درک مطلب، کلوز تست و .. را به صورت مبحثی آموزش می دهند و خط به خط کتاب درسی را نیز مورد بررسی و موشکافی قرار می دهند. بنابراین دانش آموزان می توانند به راحتی در برخورد با انواع سوالات ، عملکرد مطلوبی را از خود نشان بدهند. این استاد برجسته در دوره های خود، جزوات کاملی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند و کتب کمک درسی استانداردی را نیز برای افزایش سطح دانش آموزان پیشنهاد می دهند. در این دوره های تعامل و ارتباط خوبی میان استاد و دانش آموز برقرار است و امکان رفع اشکال و بررسی تکالیف همچون کلاس های حضوری فراهم است. دانش آموزان با هر سطح تحصیلی می توانند با شرکت در دوره های کلاسینو، به خصوص دوره های استاد میلاد قریشی، به آمادگی بالایی در امتحانات نهایی دست پیدا کنند.
در قسمت زیر می توانید لیست دوره های استاد میلاد قریشی در کلاسینو را مشاهده کنید:

 • دوره جامع زبان انگلیسی سال دهم
 • دوره جامع زبان انگلیسی سال یازدهم
 • دوره جامع زبان انگلیسی سال دوازدهم
 • دوره تیر نهایی، ویژه امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۴

زبان انگلیسی کلاسینو

درس زبان انگلیسی دارای بخش مختلفی همچون واژگان، گرامر و درک مطلب و … است. برخی دانش آموزان دارای چالش هایی برای مطالعه و پاسخگویی به سوالات این درس هستند. بنابراین نیاز به یک تدریس کامل که تمامی این مباحث را پوشش دهد، احساس می شود.
استاد میلاد قریشی مباحث مرتبط با درس زبان انگلیسی را به گونه ای به دانش آموزان انتقال می دهند که می تواند به کسب نمره بالا در امتحانات نهایی بسیار کمک کننده باشد.

ثبت نام کلاس های میلاد قریشی در کلاسینو

به منظور ثبت نام در دوره های مختلف کلاسینو، می توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

 • برقراری تماس با شماره تلفن های زیر و دریافت مشاوره از پشتیبان کلاسینو:
۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳
۰۹۱۲۹۵۸۷۸۲۰
 • ثبت نام مستقیم از طریق لینک زیر (پنل کلاسینو):
ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *