ثبت نام دوره های کلاسینو آغاز شد.

مهشید حقیقت

مهشید حقیقت

زیست شناسی به عنوان مهمترین درس اختصاصی رشته تجربی، نقش برجسته ای را در نتیجه داوطلبان این رشته، در امتحانات نهایی و همچنین آزمون سراسری ایفا می کند. در موسسه کلاسینو استاد مهشید حقیقت وظیفه تدریس زیست شناسی پایه دهم را برعهده دارند و یکی از اساتید توانمند در این زمنیه هستند. ایشان با شیوه ای جذاب و خلاقانه، مباحث دشوار این درس را به دانش آموزان تدریس می کنند و می کنند و تعامل و ارتباط خوبی را میان خود و دانش آموزان برقرار می نمایند. در ادامه مطلب اطلاعات کاملی را در رابطه بیوگرافی، رزومه و همچنین نحوه ثبت نام در کلاس های استاد مهشید حقیقت ارائه خواهیم داد.

بیوگرافی مهشید حقیقت

استاد مهشید حقیقت دارای مدرک دکتری دامپزشکی هستند و موفق به کسب رتبه ۴ کنکور تجربی شدند. این استاد اصالتا تُرک زبان بوده و متولد استان تهران می باشند. ایشان یکی از دبیران و اساتید جوان در زمینه تدریس زیست شناسی هستند که همایش های متعددی را در سراسر کشور برگزار می کنند. در قسمت زیر می توانید گوشه ای سوابق و رزومه ایشان را مشاهده کنید:

 • همکاری با موسسه کلاسینو (تدریس زیست شناسی)
 • سابقه چند ساله در زمینه تدریس
 • کسب رتبه ۴ در آزمون سراسری
 • فارغ التحصیل رشته دامپزشکی
 • مدرس رتبه های برتر کنکور
 • همکاری با مدارس تراز کشور و همچنین موسسات برتر
 • برگزار کننده همایش های مختلف در سطح کشور

مهشید حقیقت در کلاسینو

در میان اساتید کلاسینو در زمینه تدریس درس زیست شناسی ، استاد مهشید حقیقت دوره ها و کلاس های مقطع دهم را برگزار می کنند. در سایر پایه ها نیز اساتید توانمندی مشغول به تدریس این درس می باشند که همگی دارای سابقه درخشان در این زمینه تدریس زیست شناسی می باشند.
پایه دهم به عنوان یکی از مهمترین پایه ها در مقطع متوسطه دوم شناخته می شود که سهم قابل توجهی از سوالات آزمون سراسری را به خود اختصاص می دهد. این پایه تحصیلی شالوده و اساس یادگیری دانش آموزان در مقاطع بعدی را فراهم می کند. موسسه کلاسینو با در نظر گرفتن اهمیت موضوع، دوره ها و کلاس های زیست شناسی دهم تجربی را با تدریس استاد برجسته ای همچون مهشید حقیقت برگزار می کند تا پاسخگوی نیاز این دسته از داوطلبان باشد.
دکتر مهشید حقیقت یکی از محبوب ترین اساتید کلاسینو در درس زیست شناسی است که داوطلبان رشته تجربی علاقه زیادی به شرکت در کلاس های ایشان دارند. وی در کلاس های خود در کلاسینو، آزمون ها و تکالیفی را بر عهده ی دانش آموز قرار می دهند و به طور منظم سطح یادگیری آن ها را ارزیابی می کنند. ایشان سوالات و نکات کنکوری متنوعی را در کلاس های خود مطرح می کنند و این نکات را به صورت جزوه در اختیار دانش آموزان قرار می دهند.

دوره های مهشید حقیقت در کلاسینو

استاد مهشید حقیقت تمامی فصول زیست شناسی پایه دهم تجربی را به طور دقیق و کامل تدریس می کنند و خط به خط کتب درسی را نیز مورد بررسی قرار می دهند. در این دوره علاوه بر آموزش تشریحی مباحث، نکات تست زنی کاربردی نیز ارائه می شود که در جهت افزایش آمادگی دانش آموزان برای امتحانات نهایی پایه دهم و همچنین آزمون سراسری است. ایشان دوره های مختلفی را در موسسه کلاسینو برگزار می کنند که به صورت آنلاین بوده و دانش آموزان می بایست از طریق سایت کلاسنیو و با استفاده از پنل کاربری خود در کلاس های این استاد برجسته شرکت کنند. دوره های کلاسینو همگی به صورت آنلاین برگزار می شوند و داوطلبان از هر نقطه کشور می توانند در این دوره ها شرکت کنند. در قسمت زیر می توانید لیست دوره های استاد مهشید حقیقت در کلاسینو را مشاهده کنید:

 • دوره جامع زیست شناسی دهم، ویژه کنکور ۱۴۰۴ (شروع از مرداد ماه)
 • دوره تیر نهایی زیست شناسی ویژه امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۴

زیست شناسی کلاسینو

زیست شناسی یه عنوان مهم ترین و تاثیر گذار ترین درس اختصاصی رشته تجربی به حساب می آید و جز دروس مفهومی این رشته به شمار می رود. این درس در امتحانات نهایی دارای ضریب ۱۵/۱۱ و در آزمون سراسری ضریب ۱۲ را به خود اختصاص می دهد.
مطالعه زیست و فراگیری مباحث مرتبط با آن همواره با دشواری هایی برای دانش آموزان همراه است و عده زیادی از افراد به منظور کسب آموزش های بیشتر، تمایل به شرکت در کلاس های خارج از مدرسه را دارند.
از آن جایی که این درس سرشار از نکات پیچیده و بسیار مهم است؛ شرکت در کلاس ها و دوره هایی که بتوانند به طور کامل پوشش دهنده مباحث درسی باشند و در عین حال نکات تستی و نحوه پاسخگویی به سوالات تشریحی را نیز آموزش بدهند، یکی از نیاز های اساسی دانش آموزان رشته تجربی تلقی می شود.
موسسه کلاسینو با برگزاری دوره های کاربردی توسط بهترین اساتید کشور در زمینه تدریس زیست شناسی، پکیج کاملی از آموزش مباحث و یادگیری نکات تست زنی را فراهم آورده است .

ثبت نام کلاس های مهشید حقیقت در کلاسینو

به منظور ثبت نام در دوره های مختلف کلاسینو، می توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

 • برقراری تماس با شماره تلفن های زیر و دریافت مشاوره از پشتیبان کلاسینو:
۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳
۰۹۱۲۹۵۸۷۸۲۰
 • ثبت نام مستقیم از طریق لینک زیر (پنل کلاسینو):
ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *