ثبت نام دوره های کلاسینو آغاز شد.

محمد واعظی

محمد واعظی

محمد واعظی مدرس عربی عمومی و عربی اختصاصی رشته انسانی کلاسینو می باشد. از آنجایی که کلاسینو معمولا برای هر درس بیش از یک استاد مدرس دارد، در این مطلب به معرفی استاد محمد واعظی می پردازیم تا شما دانش آموزان با شناخت کامل در کلاس عربی استاد مورد نظر خود ثبت نام کنید.

بیوگرافی محمد واعظی

محمد واعظی دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب از دانشگاه علامه طباطبایی و دارای بیش 5 سال سابقه تدریس حرفه ای درس عربی می باشند. استاد واعظی سابقه تدریس درس عربی در مدرس عربی در دبیرستان های بهار، فرهنگ، علم آوران، فرزانگان کرج  و آموزشگاه های ماهان و پرستو را دارند.
شیوه تدریس عربی محمد واعظی، مطابق با کتاب درسی در دوره ویژه امتحانات نهایی و آخرین تغییرات سبک سوالات عربی تخصصی کنکور انسانی می باشد.

دوره های عربی محمد واعظی در کلاسینو

دوره های عربی محمد واعظی در کلاسینو شامل:

دوره جامع عربی اختصاصی رشته انسانی استاد محمد واعظی (شروع از مرداد ماه)

دوره جامع عربی اختصاصی رشته انسانی استاد محمد واعظی شامل آموزش مفهومی و تست زنی درس ریاضی و آمار پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته انسانی می باشد. این دوره برای دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور انسانی و یا کنکور فرهنگیان را دارند بسیار کاربردی است. این دوره از مرداد ماه آغاز شده است.

دوره نوبان عربی اختصاصی رشته انسانی استاد محمد واعظی (شروع از آبان ماه)

دوره جامع عربی اختصاصی رشته انسانی استاد محمد واعظی شامل آموزش مفهومی و تست زنی درس ریاضی و آمار پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته انسانی می باشد. این دوره برای دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور انسانی و یا کنکور فرهنگیان را دارند بسیار کاربردی است. این دوره از آبان ماه آغاز شده و تا اردیبهشت ماه جلسان آن طول میکشد.

دوره TNT عربی اختصاصی رشته انسانی استاد محمد واعظی

دوره TNT عربی اختصاصی انسانی استاد محمد واعظی شامل آموزش نکات تست زنی عربی رشته انسانی از پایه دهم تا دوازدهم و جمع بندی مطالب می باشد.

این دوره برای دانش آموزانی که مطالب کتاب عربی هر سه پایه را مطالعه کرده اند و هدف جمع بندی و شروع تست زنی را دارند بسیار کاربردی است. دوره TNT عربی انسانی استاد محمد واعظی از بهمن ماه آغاز می شود.

دوره عربی دوازدهم ویژه امتحان نهایی استاد محمد واعظی

دوره عربی دوازدهم ویژه امتحان نهایی استاد محمد واعظی شامل آموزش عربی عمومی سال دوازدهم می باشد. این دوره برای دانش آموزان سال دوازدهم رشته های تجربی و ریاضی مناسب می باشد.

دوره جمع بندی جاست تست عربی محمد واعظی در کلاسینو

دوره جمع بندی جاست تست عربی محمد واعظی در کلاسینو ویژه دانش آموزان رشته انسانی است که در دوره های ایشان شرکت نموده و یا سطح بالایی در درس عربی تخصصی دارند. در این دوره استاد واعظی به جمع بندی مطالب کنکوری از صفر تا صد می پردازند.

نمونه تدریس استاد محمد واعظی در کلاسینو

ثبت نام در کلاس عربی محمد واعظی در کلاسینو

برای ثبت نام در دوره های عربی استاد واعظی از طریق لینک زیر میتوانید ثبت نام کنید:

ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *