ثبت نام دوره های کلاسینو آغاز شد.

فراز توکلی

فراز توکلی

استاد فراز توکلی یکی از اساتیدی است که وظیفه تدریس درس ادبیات عمومی و تخصصی (علوم و فنون) را در موسسه کلاسینو بر عهده دارد. این موسسه برای آموزش و تدریس ادبیات فارسی با چندین استاد همکاری نموده است که فراز توکلی یکی از برترین و با تجربه ترین آن هاست. ایشان تحت دوره های مختلف و به صورت آنلاین، این درس بسیار مهم و تاثیر گذار را تدریس می نمایند.
در این مطلب قصد داریم که شما را با نحوه تدریس فراز توکلی، رزومه و بیوگرافی ایشان و لیست دوره های وی در کلاسینو آشنا کنیم.

بیوگرافی فراز توکلی

از توانمندترین اساتید درس ادبیات فارسی (ادبیات فارسی تخصصی رشته انسانی و ادبیات عمومی کلیه رشته ها) استاد فراز توکلی هستند. کلاسینو به عنوان یکی از بزرگترین آموزشگاه های آنلاین کشور، همواره سعی کرده است که بهترین و حرفه ای ترین اساتید را برای تدریس دوره های مختلف خود به کار گیرد.
استاد فراز دارای مدرک دکتری زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تهران می باشند و در زمینه تدریس این درس، عنوان یکی از پرسابقه ترین اساتید کلاسینو را به خود اختصاص می دهد. در لیست زیر گوشه ای از رزومه و افتخارات درخشان ایشان را مطالعه خواهید کرد:

 • همکاری با موسسه کلاسینو (تدریس ادبیات عمومی تخصصی)
 • سابقه ۱۰ ساله در زمینه تدریس
 • مدرس رتبه های برتر کنکور
 • همکاری با مدارس و موسسات برتر کشور
 • دکتری رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تهران
 • مولف دی‌ وی‌ دی‌ های آموزشی گاج

فراز توکلی در کلاسینو

یکی از ویژگی های مهم تدریس استاد فراز توکلی در کلاس های آنلاین کلاسینو، این است که ایشان در ابتدا به آموزش مباحث و مفاهیم مرتبط با درس ادبیات می پردازند و سپس روش های مختلف حل سوالات را آموزش می دهند.
این استاد برجسته مباحث ادبیات فارسی را به صورت مبحثی ارائه می دهند و درسنامه کاملی را نیز برای آموزش آن ارائه می دهند . ایشان پس از تدریس صفر تا صد مباحث، به انواع سوالات تستی و تشریحی پاسخ می دهند که موجب آمادگی دانش آموزان هم در امتحانات نهایی و هم در کنکور سراسری می شود.
درسنامه ها و جزوه های ارائه شده در کلاس های فراز توکلی در کلاسینو، کاملا طبقه بندی شده و منظم هستند و پاسخگوی نیاز دانش آموزان کلیه رشته ها می باشند.
در میان اساتید کلاسینو در درس ادبیات فارسی، شیوه تدریس استاد فراز توکلی به گونه ای است که تعامل و ارتباط مناسبی را بین دانش آموزان برقرار می کنند. ایشان این امکان را برای داوطلبان و دانش آموزان فراهم می کنند که سوالات درسی مرتبط را به راحتی بپرسند و پاسخ خود را دریافت کنند.
در ادامه مطلب لیست تمامی دوره های استاد فراز توکلی در موسسه کلاسینو را معرفی خواهیم کرد.

دوره های فراز توکلی در کلاسینو

استاد فراز توکلی در دوره های خود ادبیات تخصصی رشته انسانی (علوم و فنون) و همچنین ادبیات عمومی رشته ریاضی و تجربی را به صورت مفهومی و مبحثی تدریس می کنند. دوره های کلاسینو به منظور آمادگی هر چه بیشتر دانش آموزان در مراحل مختلف مانند امتحانات مدرسه، امتحانات نهایی، کنکور سراسری و … طراحی شده اند. فراز توکلی نیز یکی از اساتید برجسته کلاسینو است که دوره های مختلفی را تحت عناوین مختلف برگزار می کنند. لیست دوره های فراز توکلی در کلاسینو به شرح زیر است:

 • دوره جامع ادبیات تخصصی رشته انسانی، ویژه کنکور ۱۴۰۴ (شروع از مرداد ماه)
 • دوره جامع نوبان ادبیات تخصصی رشته انسانی، ویژه کنکور ۱۴۰۴ (شروع از آبان ماه)
 • دوره جامع ادبیات عمومی
 • دوره نکته و تست tnt ادبیات تخصصی رشته انسانی، ویژه کنکور ۱۴۰۴
 • دوره جاست تست ادبیات تخصصی رشته انسانی، ویژه کنکور ۱۴۰۴
 • دوره تیر نهایی، ویژه امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۴

ادبیات فارسی کلاسینو

ادبیات به عنوان یک درس عمومی میان کلیه رشته های تحصیلی مشترک است اما داوطلبان گروه آزمایشی انسانی سرفصل درسی را تحت عنوان علوم و فنون دارند که همان ادبیات تخصصی رشته انسانی است.
به طور کلی ادبیات فارسی عمومی یکی از دروس عمومی است که تاثیر زیادی را در بخش سوابق تحصیلی دارد. بنابراین کسب آمادگی در امتحانات نهایی این درس برای همه داوطلبان الزامی است.
کلاسینو با برگزاری دوره های مختلف می تواند نیاز دانش آموزان در این درس را رفع کند. این موسسه در درس ادبیات فارسی با اساتید برجسته ای همچون رضا حسینی یکتا و فراز توکلی همکاری دارد که همگی از بهترین اساتید در سطح کشور هستند.

ثبت نام کلاس های فراز توکلی در کلاسینو

به منظور ثبت نام در دوره های مختلف کلاسینو، می توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

 • برقراری تماس با شماره تلفن های زیر و دریافت مشاوره از پشتیبان کلاسینو:
۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳
۰۹۱۲۹۵۸۷۸۲۰
 • ثبت نام مستقیم از طریق لینک زیر (پنل کلاسینو):
ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *