ثبت نام دوره های کلاسینو آغاز شد.

عمار تاجبخش

عمار تاجبخش

کلاسینو برای درس عربی چندین استاد مدرس دارد که در دوره های آنلاین مختلفی مباحث را تدریس می کنند، استاد عمار تاجبخش نیز از جمله اساتید پرطرفردار میان دانش آموزان و داوطلبان رشته انسانی در موسسه کلاسینو می باشند. در ادامه به معرفی ایشان به عنوان یکی از اساتید توانمند و عرب زبان درس عربی می پردازیم.

بیوگرافی عمار تاجبخش

استاد عمار تاج بخش دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته اقتصاد از دانشگاه تهران و سابقه درخشان تدریس حرفه ای درس عربی در مدارس فرزانگان و دیگر مدارس برجسته استان تهران و آموزش در آموزشگاه های برتر ایران را دارند.
همانطور که پیش تر گفته شد زبان مادری ایشان زبان عرب بوده و طبیعتا در شیوه تدریس ایشان و قابل فهم تر شدن توضیحاتشان به زبان فارسی تاثیر قابل توجهی دارد.
از آنجایی که درس عربی برای دانش آموزان به دلیل بیگانه بودن آن کمی دشوار تلقی می شود، میزان تسلط استاد مدرس بر مباحث و بر زبان عربی تاثیر مستقیم بر یادگیری و برقراری ارتباط دانش آموزان با این درس نسبتا پیچیده دارد که این استاد توانمند از لحاظ تسلط و فن بیان در تدریس در سطح بالایی قرار دارند.

دوره های عربی عمار تاجبخش

دوره های عربی کلاسینو با تدریس استاد عمار تاجبخش شامل:

دوره جامع عربی تخصصی رشته انسانی کنکور ۱۴۰۴ (شروع از مرداد ماه)

دوره نوبان جامع عربی تخصصی رشته انسانی کنکور ۱۴۰۴ (شروع از آبان ماه)

دوره TNT عربی اختصاصی رشته انسانی کنکور ۱۴۰۴

دوره آموزش عربی عمومی سال دوازدهم ویژه امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۴

دوره جمع بندی جاست تست عربی اختصاصی رشته انسانی کنکور ۱۴۰۴

جزوه عربی تاجبخش

ایشان جزواتی را با عنوان عربی عمار که شامل توضیحات کلاس های جامع ایشان به صورت کامل و خط به خط می باشد تالیف کرده اند و دانش آموزانی که در دوره ها ثبت نام می کنند (عربی عمومی یا اختصاصی رشته انسانی) باید جزوه رشته خود را تهیه کنند.

نمونه تدریس عربی عمار تاجبخش در کلاسینو

ثبت نام در دوره های عربی تاجبخش

برای اطلاع از هزینه های ثبت نام در دوره های ایشان و ثبت نام، می توانید با شماره مندرج در سایت تماس گرفته و با راهنمایی پشتیبان کلاسینو اقدام کنید و یا از طریق لینک زیر به طور مستقیم وارد پنل کاربری کلاسینو شوید.

ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *