ثبت نام دوره های کلاسینو آغاز شد.

روزبه فکری

روزبه فکری

یکی از اساتید نام آشنای دروس عمومی در موسسه کلاسینو، استاد روزبه فکری هستند که به تدریس دین و زندگی مشغول می باشند. روزبه فکری به عنوان تنها مدرس دین و زندگی کلاسینو، یکی از محبوب ترین اساتید این موسسه است که رضایت عده زیادی از دانش آموزان را به کلاس های آنلاین خود جذب نموده است.
دین و زندگی یکی از دروس مشترک میان کلیه رشته ها است که تاثیر زیادی را در امتحانات نهایی دارد و همچنین یکی از مهمترین دروس معرفی شده به عنوان منابع کنکور اختصاصی فرهنگیان محسوب می شود.
بنابراین موسسه کلاسینو سعی کرده است که با استادان با تجربه همچون روزبه فکری همکاری نماید. در ادامه به معرفی رزومه استاد روزبه فکری در کلاسینو، نحوه تدریس و دوره های ایشان خواهیم پرداخت.

بیوگرافی روزبه فکری

استاد روزبه فکری دارای مدرک کارشناسی عمران هستند اما در تدریس دین و زندگی سابقه ای بسیار درخشان دارند و یکی از معروف ترین اساتید این درس در سطح کشور می باشند. ایشان برگزار کننده بزرگترین و پرجمعیت ترین همایش تاریخ کنکور ایران در درس دین و زندگی هستند.
روزبه فکری با بیش از یک دهه سابقه در زمینه تدریس دین و زندگی یکی از جوان ترین اساتید کلاسینو نیز می باشند که همکاری که خود با این موسسه را به منظور تدریس درس دین و زندگی و همچنین تعلیم و تربیت اسلامی (کنکور اختصاصی فرهنگیان) آغاز نموده است. در قسمت زیر می توانید گوشه ای سوابق و رزومه ایشان را مشاهده کنید:

 • همکاری با موسسه کلاسینو (تدریس دین و زندگی)
 • سابقه ١٠ ساله در زمینه تدریس
 • مدرس رتبه های برتر کنکور
 • فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران
 • همکاری با مدارس تراز کشور و همچنین موسسات برتر
 • مولف کتب جمع بندی خیلی سبز

روزبه فکری در کلاسینو

روزبه فکری مانند دیگر اساتید کلاسینو از روش های نوین تدریس بهره می گیرند تا آموزش مفهومی و استاندارد را برای دانش آموزان فراهم آورد. ایشان دوره های مختلفی را در موسسه کلاسینو برگزار می کند که در این دوره ها به تدریس مفهومی و اصولی دین و زندگی می پردازند. استاد روزبه فکر درس تعلیم و تربیت اسلامی(ویژه کنکور فرهنگیان) را نیز به صورت آنلاین تدریس می کنند.
شیوه بیان وی به گونه ای است که رضایت دانش آموزان زیادی را به خود جلب کرده است. ایشان در کلاس های خود مفاهیم و مباحث کتاب درسی را به گونه ای که انتقال می دهند که موجب یادگیری بهتر و سریعتر مطالب می شود.
روزبه فکری در کلاس های خود، کلیه مباحث مرتبط با درس دین و زندگی مانند پیام آیات، اشعار، احادیث، متن کتاب درسی و … را به صورت صفر تا صد آموزش می دهند. همچنین این استاد برجسته، برای آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان، و به منظور کسب آمادگی بیشتر آن ها در امتحانات، به خصوص امتحانات نهایی سال دوازدهم، سوالات مختلفی را نیز حل می کنند.
روزبه فکری در تدریس دین و زندگی ویژه کنکور فرهنگیان نیز نکات تستی مختلفی را مطرح می کنند و دانش آموزان را با تیپ بندی سوالات تستی آشنا می کنند. همین موضوع موجب می شود که علاقه مندان به شرکت در کنکور فرهنگیان بتوانند علاوه بر فهم عمیق و اصولی، بهترین نتیجه را نیز در آزمون اختصاصی فرهنگیان به دست بیاورند.

دوره های روزبه فکری در کلاسینو

روزبه فکری دوره های مختلفی را برای آموزش درس دین و زندگی برگزار می کند و کلیه دانش آموزان متوسطه دوم در هر رشته تحصیلی می توانند در کلاس ها و دوره های ایشان ثبت نام کنند. همچنین ایشان دوره ای را تحت عنوان کلاس آنلاین کنکور فرهنگیان برگزار می کنند که ویژه داوطلبان شرکت در کنکور اختصاصی فرهنگیان است و به شکل تستی و نکته محور، مباحث درس دین و زندگی را آموزش می دهند. دانش آموزان با هر سطح تحصیلی می توانند با شرکت در دوره های کلاسینو، به خصوص دوره های استاد روزبه فکری در کلاسینو، به آمادگی بالایی هم برای امتحانات نهایی و هم در کنکور دست پیدا کنند.
در قسمت زیر می توانید لیست دوره های استاد روزبه فکری در کلاسینو را مشاهده کنید:

 • دوره جامع دین و زندگی سال دهم
 • دوره جامع دین و زندگی سال یازدهم
 • دوره جامع دین و زندگی سال دوازدهم
 • دوره تیر نهایی، ویژه امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۴
 • کلاس آنلاین کنکور اختصاصی فرهنگیان (درس تعلیم و تربیت اسلامی)

دین و زندگی کلاسینو

با توجه به اینکه دروس عمومی مانند دین و زندگی از آزمون سراسری حذف شده اند، نمرات این دروس به شکل سوابق تحصیلی، در آزمون سراسری و همچنین رتبه نهایی داوطلبان تاثیر گذار است. لذا برخورداری از یک کلاس آموزشی که بتواند تمامی مباحث این درس مهم را تحت پوشش قرار بدهد، یکی از نیاز های اساسی دانش آموزان به خصوص دانش آموزان سال دوازدهم است. از طرف دیگر یکی از منابع معرفی شده از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور برای کنکور اختصاصی فرهنگیان، درس دین و زندگی است که می بایست به شکل تستی و نکته ای مطالعه گردند.
به همین منظور موسسه کلاسینو با استاد روزبه فکری به عنوان یکی از بهترین اساتید سطح کشور در درس دین و زندگی همکاری نموده است.

ثبت نام کلاس های روزبه فکری در کلاسینو

به منظور ثبت نام در دوره های مختلف کلاسینو، می توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

 • برقراری تماس با شماره تلفن های زیر و دریافت مشاوره از پشتیبان کلاسینو:
۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳
۰۹۱۲۹۵۸۷۸۲۰
 • ثبت نام مستقیم از طریق لینک زیر (پنل کلاسینو):
ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *