ثبت نام دوره های کلاسینو آغاز شد.

رضا کیاسالار

رضا کیاسالار

زبان انگلیسی یکی از دروس عمومی بسیار مهم و تاثیر گذار برای کلیه دانش آموزان رشته های تحصیلی مختلف است. به همین دلیل موسسه کلاسینو اساتید خبره و با تجربه ای همچون استاد رضا کیاسالار برای تدریس و آموزش این درس به کار گرفته است. رضا کیاسالار یکی از با تجربه ترین و با سابقه ترین اساتید در تدریس درس زبان انگلیسی می باشد و در سطح کشور یکی از نام دار ترین اساتید در این زمنیه است.
در این مطلب اطلاعات کاملی از رزومه و نحوه فعالیت ایشان در کلاسینو را ارائه خواهیم داد و دوره های برگزار شده توسط این استاد را معرفی خواهیم کرد.

بیوگرافی رضا کیاسالار

دکتر رضا کیاسالار متولد سال ۱۳۴۹ در شهر تهران می باشند و از سال ۱۳۷۷ فعالیت های مرتبط با زبان انگلیسی آغاز کرده اند. ایشان در حیطه فعالیت های کاری خود با موسسات و انتشارات برتر کنکوری همکاری و مشارکت داشته اند و یکی از مطرح ترین نام ها در زمینه تالیف کتب کمک درسی درس زبان انگلیسی می باشند.
وی روش های پیشرفته و جدیدی را در تالیف کتاب های آموزشی و تست زنی به خود اختصاص می دهد. ایشان علاوه بر تالیف کتب برجسته و مطرح کنکوری، در امر آموزش نیز بسیار موفق عمل کرده اند و تدریس منحصر به فردی را در کلاس های خود به کار می بندند. همین عامل موجب شده است که استاد رضا کیا سالار، یکی اساتید برتر و پرطرفدار، از دید دانش آموزان در موسسه کلاسینو لقب بگیرد.
رضا کیاسالار علاوه بر فعالیت های مرتبط با درس زبان انگلیسی، در رشته پزشکی هم فعالیت دارند. ایشان فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند و یکی از برجسته ترین اساتید کلاسینو نیز می باشند. این استاد در زمینه زبان انگلیسی دارای مدارک معتبر از دانشگاه کمبریج هستند. در قسمت زیر می توانید گوشه ای سوابق و رزومه ایشان را مشاهده کنید:

  • همکاری با موسسه کلاسینو (تدریس زبان انگلیسی)
  • سابقه ۲۵ ساله در زمینه تدریس
  • مدرس رتبه های برتر کنکور
  • دکترای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال ۱۳۷۵
  • همکاری با مدارس تراز کشور و همچنین موسسات برتر
  • طراح سوالات آزمون های آزمایشی موسسات مطرح کنکور
  • مدرک FCE دانشگاه کمبریج در سال ۱۳۶۵
  •  مدرک CPE دانشگاه کمبریج در سال ۱۳۶۶

رضا کیاسالار در کلاسینو

با توجه به حذف دروس عمومی از آزمون سراسری، نقش نمرات این دروس در امتحانات نهایی بیش از پیش پررنگ می شود. زبان انگلیسی در امتحانات نهایی ضریب ۱۰/۱۷ را به خود اختصاص می دهد که یکی از دروس عمومی تاثیر گذار در تراز نهایی داوطلبان است. لذا با توجه به ضرایب بالای این درس، آموزش اصولی و با کیفیت درس زبان انگلیسی، یکی از دغدغه های دانش آموزان و والدین آن ها به شمار می رود.
دکتر رضا کیاسلار در موسسه کلاسینو وظیفه تدریس درس زبان انگلیسی را در دوره ای مختلف برعهده دارند. ایشان در تدریس خود صفر تا صد مباحث مرتبط با درس زبان انگلیسی را بیان می کنند و سپس به حل سوالات مختلف می پردازند. در نتیجه دانش آموزان به خصوص داوطلبان پایه دوازدهم، می توانند عملکرد درخشانی را در امتحانات نهایی درس زبان انگلیسی از خود نشان بدهند و به این طریق بتوانند در آزمون سراسری نیز تراز نهایی بالایی کسب کنند.

دوره های رضا کیاسالار در کلاسینو

در دوره های کلاسینو، اساتیدی که مشغول به تدریس در این موسسه هستند؛ روش های تدریس متنوع و جدیدی را به کار می بندند تا دانش آموزان بتوانند مطلوب ترین نوع آموزش را دریافت کنند. دوره های زبان کلاسینو با تدریس استاد رضا کیاسالار یکی از بهترین کلاس های آموزشی برای درس زبان انگلیسی است.
دوره زبان کلاسینو شامل آموزش مفهومی و مبحثی درس زبان انگلیسی است که امکان حل سوالات مختلف در آن فراهم است. همچنین مرور و جمع بندی مطالب در پایان هر آموزش، یکی از ویژگی های بسیار مهم و عالی دوره های رضا کیا سالار در کلاسینو می باشد.
دوره جامع زبان انگلیسی رشته ریاضی، تجربی و انسانی، ویژه کنکور ۱۴۰۴ از مرداد ماه آغاز خواهد شد.

زبان انگلیسی کلاسینو

درس زبان انگلیسی دارای بخش مختلفی همچون واژگان، گرامر و درک مطلب و … است. برخی دانش آموزان دارای چالش هایی برای مطالعه و پاسخگویی به سوالات این درس هستند و این درس را یکی از دروس نسبتا دشوار در امتحانات نهایی تلقی می کنند.
استاد رضا کیاسالار در دوره های جامع خود، به تدریس صفر تا صد این مباحث می پردازند و تکنیک های پاسخگویی به سوالاتی همچون دستور زبان، کلوز تست و ریدینگ را نیز آموزش می دهند. ایشان در ابتدای هر مبحث نیز مروری بر مطالب جلسه قبل هم دارند. بنابراین دانش آموزان می توانند آمادگی بالایی را در کلاس های زبان کلاسینو کسب کنند.

ثبت نام کلاس های رضا کیاسالار در کلاسینو

به منظور ثبت نام در دوره های مختلف کلاسینو، می توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

  • برقراری تماس با شماره تلفن های زیر و دریافت مشاوره از پشتیبان کلاسینو:
۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳
۰۹۱۲۹۵۸۷۸۲۰
  • ثبت نام مستقیم از طریق لینک زیر (پنل کلاسینو):
ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *