ثبت نام دوره های کلاسینو آغاز شد.

خسرو محمدزاده

خسرو محمدزاده

یکی از دغدغه های بسیار مهم داوطلبان رشته انسانی، آموزش مفهومی و استاندارد درس ریاضی است. این درس، همواره با دشواری های خاصی برای این گروه از داوطلبان همراه است و به یکی از پر چالش ترین دروس برای آن ها تبدیل شده است.
با توجه به اهمیت این موضوع و تاثیر بالای درس ریاضی در امتحانات نهایی و آزمون سراسری، موسسه کلاسینو بهترین اساتید را به کار گرفته تا پاسخگوی نیاز و دغدغه داوطلبان باشد. در کلاسینو، خسرو محمدزاده یکی از بهترین و تکنیکی ترین اساتیدی است که به طور تخصصی به تدریس درس ریاضی رشته انسانی می پردازد.
به منظور آشنایی هرچه بیشتر با این استاد برجسته و نحوه ثبت نام در کلاس های ایشان، توصیه می شود که ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

بیوگرافی خسرو محمدزاده

کلاسینو به عنوان یکی از بزرگترین و برترین آموزشگاه های آنلاین در سطح کشور، سعی کرده است که بهترین و حرفه ای ترین اساتید را برای تدریس دوره های مختلف خود به کار گیرد. مهندس خسرو محمدزاده یکی از بهترین مولفان و مدرسان درس ریاضی در سطح کشور هستند که همکاری زیادی با انتشارات و موسسات برتر داشته اند. ایشان سابقه درخشانی را زمنیه تدریس مباحث ریاضی دارند و به طور تخصصی با داوطلبان رشته انسانی همکاری می کنند. در لیست زیر گوشه ای از رزومه و افتخارات درخشان ایشان را مطالعه خواهید کرد:

 • همکاری با موسسه کلاسینو (تدریس ریاضی ویژه رشته انسانی)
 • سابقه ۲۰ ساله در زمینه تدریس
 • مدرس رتبه های برتر کنکور
 • همکاری با مدارس و موسسات برتر کشور
 • مولف کتاب های ریاضی کنکور انسانی انتشارات ۲۰
 • و…

خسرو محمدزاده در کلاسینو

استاد خسرو محمدزاده تدریس درس ریاضی ، ویژه رشته انسانی را در کلاسینو بر عهده دارند. کلاس های ایشان به صورت آنلاین و تحت دوره های مختلف برگزار می شود و دانش آموزان رشته انسانی بسته به نیاز تحصیلی شان می توانند در دوره مورد نظر خود ثبت نام و شرکت نمایند.
مهندس خسرو محمد زاده، در دوره های کلاسینو، بهترین روش تدریس را در درس ریاضی ارائه می دهند و به طور اختصاصی با دانش آموزان رشته انسانی کار می کنند.
در میان اساتید کلاسینو، خسرو محمد زاده به طور انحصاری، درس ریاضی رشته انسانی با بهترین و تکنیکی ترین روش ها آموزش می دهد. ایشان صفر تا صد مباحث ریاضی را در قالب آموزش مفهومی ارائه می دهند و در کلاس های خسرو محمد زاده در کلاسینو، دانش آموزان با انواع سوالات امتحانی و حل سوالات تستی آشنا می گردند.
به همین دلیل دانش آموزانی که در دوره های کلاسینو و در کلاس های آنلاین استاد خسرو محمد زاده شرکت می کنند، به طور قطع می توانند به آمادگی بالایی دست پیدا کنند و عملکرد مطلوبی را از خود نشان دهند.
خسرو محمدزاده در موسسه کلاسینو دوره های مختلفی را مانند آموزش جامع، نکته و تست، جاست تست، تیر نهایی، همایش و آمادگی امتحانات نهایی و … برگزار می نمایند.

دوره های خسرو محمدزاده در کلاسینو

دوره های کلاسینو در بازه های زمانی مشخصی بوده که به منظور کسب آمادگی داوطلبان و دانش آموزان ایجاد می شوند. ایشان در کلاس های خود تعامل مناسبی را با دانش آموزان برقرار می کنند و محتوای آموزشی را منطبق با سبک جدید ارائه می دهند. در لیست زیر می توانید برخی از دوره های خسرو محمد زاده در کلاسینو را مشاهده کنید:

 • دوره جامع ریاضی رشته انسانی، ویژه کنکور ۱۴۰۴ (شروع از مرداد ماه)
 • دوره جامع نوبان ریاضی رشته انسانی، ویژه کنکور ۱۴۰۴ (شروع از آبان ماه)
 • دوره نکته و تست tnt ریاضی رشته انسانی، ویژه کنکور ۱۴۰۴
 • دوره جاست تست ریاضی رشته انسانی، ویژه کنکور ۱۴۰۴
 • دوره تیر نهایی، ویژه امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۴

ریاضی انسانی خسرو محمدزاده

یکی از دروس چالش برانگیز و دشوار برای داوطلبان رشته انسانی، درس ریاضی است که دارای ضریب ۷/۳۶ در امتحانات نهایی و ضریب ۶ در آزمون سراسری است .
خسرو محمدزاده با بیان شیوا و تدریس کامل، یکی از اساتیدی است که توانسته رضایت دانش آموزان رشته انسانی را به خود جلب کند. ایشان در کلاس های خود از مباحث اولیه و پایه شروع به تدریس می کنند و مباحث دشوار تر و تخصصی تر را به بهترین شکل ممکن آموزش می دهند.
همچنین یکی از مهمترین ویژگی کلاس های ریاضی خسرو محمد زاده در کلاسینو، این است که ایشان به حل انواع سوالات با تیپ بندی های مختلف می پردازند و این موضوع موجب می شود که یک پکیج آموزشی کامل و عالی برای فراگیری درس ریاضی فراهم گردد؛ از این رو دانش آموزان می توانند در درس ریاضی به سطح عالی برسند و موفق تر عمل نمایند.

نمونه تدریس استاد خسرو محمدزاده در کلاسینو

ثبت نام کلاس های خسرو محمدزاده در کلاسینو

به منظور ثبت نام در دوره های مختلف کلاسینو، می توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

 • برقراری تماس با شماره تلفن های زیر و دریافت مشاوره از پشتیبان کلاسینو:
۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳
۰۹۱۲۹۵۸۷۸۲۰
 • ثبت نام مستقیم از طریق لینک زیر (پنل کلاسینو):
ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *