ثبت نام دوره های کلاسینو آغاز شد.

آریا بام رفیع

آریا بام رفیع

استاد آریا بام رفیع از جمله اساتید توانمند و رتبه برتر درس زیست شناسی کلاسینو می باشند. در این نوشته به معرفی استاد آریا بام رفیع، دوره های برگزاری ایشان، نحوه ثبت نام در کلاس زیست ایشان و … می پردازیم.

زیست آریا بام رفیع

استاد آریا بام رفیع مدرس زیست یازدهم کلاسینو فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه البرز می باشند و سابقه تدریس در آموزشگاه های پرستو ، خبرگان ، زانیار ، دانش ، رویش ، فرهنگ نوین ، بنیان دانش ، فراز ، ضریب3  و …تهران و 12 شهرستان دیگر ایران را دارند.

اهمیت زیست یازدهم

بر اساس تغییرات جدیدی که در کنکور سراسری ایجاد شده است، دروس هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته تجربی به صورت نهایی برگزار می شود و نمره نهایی خرداد هر سه پایه تاثیر مستقیم و قطعی بر نتیجه کنکور داوطلبان دارد.

از آنجایی که زیست سال یازدهم به صورت نهایی برگزار می شود، دانش آموزان یازدهم تجربی برای کسب نمره بالا در این درس به یادگیری کامل و صفر تا صد مباحث زیست یازدهم نیاز دارند.

استاد آریا بام رفیع مدرس زیست یازدهم کلاسینو درس زیست شناسی را به صورت کاملا مفهومی و مطالب با ترکیبیات فصول آموزش می دهند و می توان گفت دوره آموزش زیست شناسی یازدهم استاد آریا بام رفیع یکی از بهترین دوره های آموزش زیست شناسی است که برای امتحانات نهایی سال یازدهم کاربرد دارد.

دوره زیست یازدهم استاد آریا بام رفیع در کلاسینو

کلاس آنلاین زیست استاد آریا بام رفیع در کلاسینو از مرداد ماه آغاز شده و دانش آموزان می توانند با ثبت نام در این دوره آموزش های جلسات قبل را به صورت آفلاین تماشا کنند.

هزینه ثبت نام در دوره زیست یازدهم استاد آریا بام رفیع مبلغ 1/200/000 تومان می باشد.

ثبت نام در کلاس زیست استاد آریا بام رفیع در کلاسینو

برای ثبت نام در کلاس زیست استاد آریا بام رفیع در کلاسینو روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت نام در کلاس زیست آریا بام رفیع در کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *