ثبت نام دوره های کلاسینو آغاز شد.

آرمین کمالی

آرمین کمالی

استاد آرمین کمالی مدرس علوم قسمت فیزیک هشتم و نهم در کلاس های آنلاین کلاسینو می باشند. در این نوشته به معرفی استاد آرمین کمالی در کلاسینو، دوره های فیزیک نهم آرمین کمالی و نحوه ثبت نام در آن ها می پردازیم، با ما همراه باشید.

علوم هشتم و نهم

کتاب علوم پایه های هشتم و نهم از چند قسمت اصلی فیزیک، شیمی، زمین و زیست تشکیل شده است و یادگیری هر بخش آن بر میزان تسلط دانش آموز بر مطالب و نمره امتحان علوم خرداد ماه تاثیر دارد.

استاد آرمین کمالی در کلاسینو

استاد آرمین کمالی در کلاسینو دارای مدرک کارشناسی رشته مهندسی مکانیک گرایش سیالات می باشند. استاد کمالی سابقه تدریس در مدارس برجسته از جمله علامه حلی، ابوعلی سینا، هدف و … را در رزومه سوابق تدریسی خود دارند.

آرمین کمالی در کلاسینو قسمت فیزیک علوم پایه های هشتم و نهم را به شیوه ای مفهومی و کامل تدریس می کنند.
دوره های فیزیک استاد کمالی شامل:

کلاس آنلاین فیزیک هشتم آرمین کمالی در کلاسینو

کلاس آنلاین فیزیک هشتم آرمین کمالی در کلاسینو شامل آموزش مباحث فصل های علوم پایه هشتم قسمت فیزیک علوم پایه هشتم می باشد.

کلاس آنلاین فیزیک نهم آرمین کمالی در کلاسینو

قسمت فیزیک علوم نهم برای دانش آموزان پایه نهم به دلیل داشتن فرمول های مختلف، درسی مفهومی-محاسبانی محسوب می شود و یادگیری صحیح و اصولی آن از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

دوره کلاس آنلاین فیزیک نهم استاد آرمین کمالی برای دانش آموزان پایه نهم که هدف کسب نمره بالا در امتحانات نهایی و آزمون های ورودی مدارس خاص را دارند، بسیار کاربردی است.

ثبت نام در کلاس فیزیک آرمین کمالی در کلاسینو

ثبت نام در کلاس فیزیک هشتم و نهم استاد آرمین کمالی در کلاسینو روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت نام در کلاس فیزیک آرمین کمالی در کلاسینو

2 پاسخ

  1. میشه لطفا راهنمایی کنید چجوری میتونم تو کلاس های استاد کمالی ثبت نام کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *