ثبت نام دوره های کلاسینو آغاز شد.

آراد مبشر

آراد مبشر

موسسه کلاسینو در کنار ارائه خدمات آموزشی و تدریس دروس، دوره هایی را تحت عنوان مشاوره و برنامه ریزی ارائه می دهد. در این دوره ها کلیه اصول برنامه ریزی و هدایت تحصیلی به دانش آموزان ارائه می گردد و اساتید صاحب سبک و به نامی نیز در آن فعالیت دارند. دکتر آراد مبشر یکی از اساتیدی است که وظیفه برگزاری دوره های برنامه ریزی و مشاوره را در کلاسینو بر عهده دارد. این استاد برجسته شیوه خاص خود را در برنامه ریزی و مشاوره ارائه می دهد و به یکی از محبوب ترین اساتید کلاسینو تبدیل شده است.
در این مطلب بیوگرافی استاد آراد مبشر را به طور کامل بررسی خواهیم کرد و نحوه ثبت نام در کلاس های ایشان را معرفی خواهیم کرد.

بیوگرافی آراد مبشر

استاد آراد مبشر دارای مدرک دکترای حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند و در سال ۱۳۹۱ از مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان استان تهران فارغ التحصیل شدند. ایشان یکی نخبگان و استعدادهای درخشان در زمان تحصیل خود بودند و اکنون نیز مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی دانش آموزان بسیاری را بر عهده دارند که رویای رتبه برتر شدن را در سر دارند. در قسمت زیر می توانید گوشه ای سوابق و رزومه ایشان را مشاهده کنید:

 • همکاری با موسسه کلاسینو (مشاوره و برنامه ریزی)
 • سابقه ۱۰ ساله در زمینه مشاوره تحصیلی
 • مشاور رتبه های برتر کنکور
 • فارغ التحصیل مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان استان تهران
 • فارغ التحصیل رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • مبتکر سبک برنامه ریزی همراه با شخصیت شناسی
 • ابداع کننده سبک شخصی مطالعه و آزمون و تحلیل آزمون
 • مشاور رتبه های برتر در سال های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۹
 • برگزاری کلاس‌ های آنلاین و حضوری در زمینه مشاوره
 • مشاور و برنامه ریز رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور
 • مشاور و برنامه ریز تحصیلی در آموزشگاه ها و مدارس برتر
 • ‏‎موسس برند های آموزشی فیوچر گولز و دکتر بشیم

آراد مبشر در کلاسینو

در میان اساتید کلاسینو، استاد آراد مبشر در دوره ها و کلاس های خود، سبک خاصی از مشاوره و برنامه ریزی مطالعاتی را دنبال می کنند و ابداع کننده برنامه ریزی، منطبق با ویژگی های شخصیت شناختی هر فرد هستند.
بهترین ویژگی هر برنامه ریزی مطالعاتی این است که با شخصیت و ویژگی افراد منطبق باشد. دانش آموزان می بایست متناسب با ویژگی های فردی شان برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی را دریافت کنند و این یکی از کلیدی ترین نکاتی است که استاد آراد مبشر در دوره ها و کلاس های خود در کلاسینو، به آن توجه ویژه ای را نشان می دهند.
سبک برنامه ریزی و تدریس ایشان به گونه ای است که علاوه بر رعایت اصول برنامه ریزی، تاکید بسیاری را نسبت به فعالیت های جسمانی و بدنی دانش آموزان نشان می دهند؛ به گونه ای که در زمان همه گیری ویروس کرونا، مبتکر برگزاری لایو های ۶ صبح بودند تا خواب و فعالیت های ورزشی دانش آموزان را تنظیم کنند.
آراد مبشر سابقه درخشانی را نیز در مشاوره و برنامه ریزی فارغ التحصیلان دارند و مشاوره قبولی های خاص کنکور از قبیل قبولی پزشکی در تهران پس از ۷ سال دوری از درس و قبولی دندان پزشکی در تهران پس از ۴ سال پشت کنکور ماندن را بر عهده داشته اند.

دوره های آراد مبشر در کلاسینو

طراحی و اجرای برنامه ریزی تحصیلی مستلزم علم و آگاهی از اصول آن و همچنین تجربه کافی است. استاد آراد مبشر یکی از اساتید کلاسینو است که به صورت آنلاین دوره های آموزشی برنامه ریزی و مشاوره را برگزار می کند و همچنین برگزاری دوره های مدیتیشن کنکوری، آموزش ارتباط با نوجوانان، کلاس های آموزش خانواده را نیز بر عهده دارد.
ایشان در دوره های کلاسینو مطابق با ویژگی های فردی دانش آموزان برنامه ریزی گام به گام و مرحله به مرحله را انجام می دهند و پشتیبانی منظم و دقیقی را نسبت به پیشرفت دانش آموزان خود دارند. در قسمت زیر می توانید لیست دوره های استاد آراد مبشر در کلاسینو را مشاهده کنید:

 • دوره آنلاین برنامه ریزی و مشاوره پایه دهم
 • دوره آنلاین برنامه ریزی و مشاوره پایه یازدهم
 • دوره آنلاین برنامه ریزی و مشاوره پایه دوازدهم
 • دوره آنلاین مشاوره و برنامه ریزی Professional کنکور
 • دوره آنلاین انتخاب رشته کنکور
 • کارگاه برنامه ریزی و مشاوره درسی

برنامه ریزی و مشاوره کلاسینو

اهمیت برنامه ریزی و پایبندی به اصول آن بر هیچکس پوشیده نیست. به طور کلی تمامی امور زندگی ما انسان ها تحت تاثیر برنامه ریزی است و فعالیت های درسی و تحصیلی ما نیز تحت الشعاع آن قرار می گیرد. هنگامی که دانش آموزان از یک آموزش اصولی و استاندارد برخوردار باشند؛ در کنار اجرای درست برنامه ریزی، می توانند موفقیت خود را تضمین کنند.
موسسه کلاسینو به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های آنلاین در سطح کشور، در کنار همکاری با اساتید خبره در زمینه آموزش دروس و تدریس مباحث، خدمات مشاوره ای بسیار با کیفیتی را نیز ارائه می دهد.
استاد آراد مبشر از جمله اساتید مشاوره و برنامه ریزی کلاسینو است که سابقه درخشانی را در برنامه ریزی رتبه های برتر دارد.

ثبت نام کلاس های آراد مبشر در کلاسینو

به منظور ثبت نام در دوره های مختلف کلاسینو، می توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

برقراری تماس با شماره تلفن های زیر و دریافت مشاوره از پشتیبان کلاسینو:

۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳
۰۹۱۲۹۵۸۷۸۲۰

ثبت نام مستقیم از طریق لینک زیر (پنل کلاسینو):

ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *