پکیج کنکور انسانی ۱۴۰۴ کلاسینو

کلاسینو به عنوان یکی از بزرگ ترین آموزشگاه های آنلاین کشور، کامل ترین دوره های آموزشی برای کلیه دروس رشته انسانی با تدریس بهترین اساتید کشور برگزار می کند و پکیج های مختلفی برای کنکور رشته انسانی 1404 که محتوای هر دوره مختلف است، ارائه کرده است، در ادامه به معرفی پکیج های رشته انسانی و اساتید مدرس هر درس می پردازیم.

پکیج های رشته انسانی کلاسینو کدامند؟

کلاسینو یکی از موسسات آموزشی و کنکوری است که برای دانش آموزان پایه های دهم تا دوازدهم و داوطلبان کنکور رشته انسانی برخلاف دیگر موسسات کنکوری، دوره های آموزشی متنوع با محتوای آموشی مختلف و داوطلبان رشته انسانی (برای هر 9 درس اختصاصی) برگزار می کند و داوطلبان کنکور انسانی می توانند کلاس متناسب با سطح علمی خود برای هر درس از دروس این رشته انتخاب کنند. از آنجایی که کنکور سراسری تغییرات مهم و چشم گیری داشته است و نمرات دروس اختصاصی و عمومی امتحانات نهایی بر نتیجه کنکور آن ها تاثیر متسقیم دارد، کلاسینو پکیج های مختلف با محتوای آموزش متفاوت و در بازه های زمانی متفاوت برگزار می کنند، در ادامه به معرفی دوره های رشته انسانی کلاسینو ویژه کنکور 1404 می پردازیم.

پکیج جامع مرداد کنکور انسانی ۱۴۰۴ کلاسینو

دوره جامع مرداد کنکور 1404 رشته انسانی کلاسینو یکی از کامل ترین دوره های کلاسینو است که مفاهیم مباحث هر درس هم به صورت تشریحی و هم به صورت کنکوری از پایه دهم تا دوازدهم به دانش آموزان آموزش داده می شود و دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور انسانی را دارند، با ثبت نام در این دوره، هم برای امتحانات نهایی آماده می شوند و هم برای کنکور سراسری.
ثبت نام دوره جامع مرداد کنکور انسانی کلاسینو 1404 از اواخر خرداد ماه آغاز می شود و شروع کلاس ها از نیمه اول مرداد ماه می باشد.
کلاسینو سه پکیج برای دوره جامع مرداد 1404 رشته انسانی با تخفیفات پلکانی ارائه کرده است تا داوطلبان بتوانند با هزینه بسیار کمتر از انتخاب تک درس یک دوره، کلیه دوره های دروس اختصاصی، دروس عمومی و مشاوره برنامه ریزی را ثبت نام کنند.
پکیج های جامع مرداد کنکور 1404 رشته انسانی کلاسینو شامل:

 • پکیج دروس اختصاصی کنکور 1404 ویژه رشته انسانی شروع از مرداد
 • پکیج دروس عمومی و اختصاصی کنکور 1404 ویژه رشته انسانی شروع از مرداد
 • پکیج دروس عمومی و اختصاصی کنکور 1404 ویژه رشته انسانی شروع از مرداد + مشاوره و برنامه ریزی

پکیج جامع نوبان کنکور انسانی ۱۴۰۴ کلاسینو

دوره جامع نوبان کنکور انسانی 1404 کلاسینو از لحاظ محتوای آموزشی کاملا مشابه دوره جامع مرداد می باشد فقط زمان ثبت نام و شروع برگزاری کلاس های این دوره با جامع مرداد متفاوت است.
کلاسینو با در نظر داشتن اینکه بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان هدف شروع مطالعه از تابستان را نداشته و می خواهند بعد از 3 ماه تعطیلات مطالعه خود را آغاز کنند، دوره جامع نوبان را برای کلیه دروس اختصاصی رشته انسانی هم به صورت تک درس و هم به صورت پکیج های مختلف (جمع کاملی از دوره ها) برگزار می کند. در لیست زیر عناوید پکیج های کنکور انسانی 1404 نوبان کلاسینو آورده شده است، داوطلبان می توانند بر اساس نیاز تحصیلی خود، یکی از پکیج های نوبان کلاسینورا انتخاب کنند و یا اگر در یکسری دروس خاص نیاز به کلاس های آموزشی دارند، دوره های جداگانه نوبان را ثبت نام کنند.

اساتید پکیج کنکور انسانی ۱۴۰۴ کلاسینو

 • خسرو محمدزاده (ریاضی و آمار)
 • آریان حیدری (ریاضی و آمار)
 • فلسفه و منطق (علی فروغی نیا)
 • حمید اثباتی (جامعه شناسی)
 • پویا بهشتی (اقتصاد و روانشناسی)
 • محمد واعظی (عربی)
 • عمار تاجبخش (عربی)
 • محمدمهدی شاهرودی (عربی)
 • فراز توکلی (ادبیات)
 • رضا حسینی یکتا (ادبیات)
 • مصطفی رضایی مهر (تاریخ و جغرافیا)

قیمت پکیج کامل کنکور انسانی ۱۴۰۴ کلاسینو

برای اطلاع از قیمت پکیج های کنکور انسانی و دوره های هر درس رشته انسانی و ثبت نام در آن ها، روی لینک زیر کلیک کنید و وارد پنل کلاسینو شوید:

پنل کلاسینو

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات و ثبت نام در دوره ها و پکیج های رشته انسانی کلاسینو با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و با راهنمایی پشتیبان کلاسینو اقدام به خرید نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *