علی صادقی پور

استاد علی صادقی پور مدرس درس زبان انگلیسی متوسطه اول دوره های آنلاین کلاسینو می باشند و دوره های مختلف آموزشی برای این درس برگزار می کنند تا دانش آموزان بتوانند بر اساس نیاز یادگیری خود مناسب ترین دوره ایشان را ثبت نام کنند، در ادامه به معرفی کامل ایشان و دوره های استاد صادقی پور می پردازیم و توضیح کاملی درباره محتوای آموزشی هر دوره می دهیم.

علی صادقی پور در کلاسینو

استاد علی صادقی پور فارغ التحصیل رشته زیست شناسی و دارای مدرک Advanced کانون زبان ایران می باشند. ایشان به دلیل علاقه مندی به درس زبان و تدریس این درس، بیش از ده سال است که در آموزشگاه های مختلف تهران درس زبان را تدریس می کنند و در حال حاضر یکی از اساتید کلاسینو برای درس زبان متوسطه اول (ویژه پایه های هشتم و نهم) می باشند. ایشان دوره های مختلفی برگزار می کنند که هر کدام از دوره ها محتوای آموزشی منحصر به فرد برگزار می کنند.

دوره های زبان علی صادقی پور در کلاسینو

دوره های زبان استاد صادقی برای پایه های هشتم و نهم در دوره های جامع و نکته و تست برگزار می شود، دوره های جامع معمولا با شروع سال تحصیلی آغاز می شود، این دوره برای دانش آموزانی که در مدرسه دبیر آن ها به خوبی تدریس نمی کنند و یا پایه ضعیفی در این درس دارند بسیار کاربردی است و از صفر تا صد در دوره های جامع آموزش داده می شود.
دوره نکته و تست ویژه دانش آموزانی است که هدف شرکت در آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی را دارند کاربردی است و تکنیک هایی برای پاسخ به تست های سوالات زبان این آزمون آموزش می دهند.

اسامی دوره های زبان علی صادقی پور:

  • کلاس آنلاین زبان سال نهم استاد علی صادقی پور ۱۴۰۴
  • کلاس آنلاین زبان سال هشتم استاد علی صادقی پور ۱۴۰۴
  • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد ۱۴۰۴ سال هشتم زبان استاد علی صادقی پور
  • کلاس آنلاین نکته و تست ۱۴۰۴ سال نهم زبان استاد علی صادقی پور

ثبت نام کلاس زبان علی صادقی پور

برای اطلاع از قیمت دوره های کلاسینو برای درس زبان با تدریس ایشان و ثبت نام در کلاس ها، می توانید از طریق لینک زیر وارد پنل کلاسینو شوید و دوره مورد نظر خود را انتخاب نمائید و یا با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و با راهنمایی پشتیبان کلاسینو برای ثبت نام اقدام کنید:

ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *