دوره تیزهوشان نهم کلاسینو

بسیاری از دانش آموزان پایه نهم پس از دریافت هدایت تحصیلی و انتخاب رشته برای ورود به مقطع متوسطه دوم تمایل به ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان را دارند. یکی از شروط اصلی ثبت نام در مدارس سمپاد قبولی در آزمون ورودی این مدارس می باشد. از آنجایی که دانش آموزان پایه نهم در طول سه سال متوسطه اول فقط درس های خود را تشریحی خوانده اند و آزمون ورودی مدارس سمپاد تستی است، دانش آموزان برای قبولی در این آزمون به یادگیری روش های تست و سرعت عمل بالا در تست زنی نیاز دارند. موسسه کلاسینو دوره هایی ویژه دانش آموزان متقاضی آزمون ورودی تیزهوشان نهم به دهم برگزار می کند که در ادامه به معرفی کامل دوره ها و پکیج های تیزهوشان نهم کلاسینو می پردازیم و طریقه ثبت نام در کلاس ها را توضیح می دهیم، با ما همراه باشید.

کلاسینو برای آزمون تیزهوشان پایه نهم چه کلاس هایی برگزار می کند؟

دروس اصلی آزمون ورودی مدارس سمپاد پایه نهم به دهم شامل دروس علوم، ریاضی، فارسی، مطالعات، عربی، هوش و استعداد تحلیلی می باشد. کلیه دروس نامبرده منبع اصلی آن ها کتاب می باشد به جز هوش و استعداد تحلیلی که منبع مشخصی ندارد. موسسه کلاسینو برای کلیه دروس این آزمون مهم دوره هایی با عنوان آی کیو (IQ) به صورت درس به درس و پکیج های کامل با دوره های متفاوت برگزار می کند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

دوره های تیزهوشان پایه نهم کلاسینو شامل:

1_ کلاس آنلاین ریاضی IQ سال نهم استاد آریان حیدری 1404
2_ کلاس آنلاین هوش و استعداد تحلیلی IQ سال نهم استاد حسام خلج طهرانی 1404
3_ کلاس آنلاین علوم (فیزیک IQ) سال نهم استاد آرمین کمالی 1404
4_ کلاس آنلاین شیمی و زمین شناسی IQ سال نهم استاد پارمیس محمودی 1404
5_ کلاس آنلاین زیست IQ سال نهم استاد پارسا جهانی 1404
6_ کلاس آنلاین عربی (مشترک نهم و IQ نهم) استاد عمار تاج‌بخش 1404
7_ کلاس آنلاین فارسی IQ سال نهم استاد حمید طالب تبار 1404
8_ کلاس آنلاین مشاوره و برنامه ریزی پایه ششم تا نهم 1404 استاد آرمان ابراهیمی

همچنین کلاسینو پکیج های کاملی برای پایه نهم با محتوای متفاوت ارائه کرده است که در ادامه به معرفی بهترین پکیج های تیزهوشان نهم کلاسینو می پردازیم.

بهترین پکیج های کلاسینو برای قبولی آزمون ورودی تیزهوشان نهم

  • پکیج میکرو IQ پایه نهم (شامل دوره های IQ برای دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، زمین، زیست، فارسی، هوش و استعداد تحلیلی، عربی، مطالعات اجتماعی + آزمون آنلاین IQ سال نهم)
  • پکیج مگا IQ پایه نهم (شامل دوره های IQ برای دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، زمین، زیست، فارسی، هوش و استعداد تحلیلی، عربی، مطالعات اجتماعی + آزمون آنلاین IQ سال نهم + برنامه ریزی و مشاوره)
  • پکیج گیگا IQ پایه نهم (شامل دوره های IQ برای دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، زمین، زیست، فارسی، هوش و استعداد تحلیلی، عربی، مطالعات اجتماعی + آزمون آنلاین IQ سال نهم + برنامه ریزی و مشاوره + آموزش تشریحی دروس ریاضی، فارسی و علوم)

قیمت کلاس های آزمون تیزهوشان نهم به دهم کلاسینو

برای اطلاع از قیمت کلاس ها و پکیج های ویژه آزمون ورودی تیزهوشان نهم به دهم و ثبت نام در کلاس ها از طریق لینک زیر وارد پنل کلاسینو شوید و یا با شماره های 02144511053 تماس بگیرید و با راهنمایی پشتیبان کلاسینو دوره موورد نظر خود را ثبت نام کنید:

پنل کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *